| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela |
---|
7:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
8:00 | | | | | | 8:00, gr.2 /niestandardowa częstotliwość/ Systemy i sieci łączności bezprzewodowej - Laboratorium (s.C 215 bud.KAL_C), Jan Kołodziej | | | 8:00, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Technologie sieciowe - Wykład (s.Aula A1 bud.KAL_A), Mariusz Sulima | |
|
|
| | | | | | | |
|
|
| | | | | | | |
|
|
| | | | | | | |
8:50, gr.1 /jednokrotnie/ Seminarium dyplomowe (s.C 202 bud.KAL_C) - Maciej Walkowiak |
|
9:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
9:40, gr.2 /niestandardowa częstotliwość/ Technologie sieciowe - Laboratorium (s.C 109 bud.KAL_C), Mariusz Sulima | | |
| | | | | | | |
|
|
10:00 | | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | |
|
|
| | | | | 10:30, gr.2 /niestandardowa częstotliwość/ Seminarium dyplomowe (s.C 202 bud.KAL_C) - Maciej Walkowiak | 10:30, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Systemy i sieci łączności bezprzewodowej - Laboratorium (s.C 215 bud.KAL_C), Jan Kołodziej | | 10:30, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Pomiary w sieciach cyfrowych - Laboratorium (s.C 208 bud.KAL_C), Arkadiusz Rajs | |
|
|
| | | | | | |
|
|
11:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
12:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | |
12:20, gr.2 /niestandardowa częstotliwość/ Sieci światłowodowe - Projekt (s.C 208 bud.KAL_C), Zbigniew Zakrzewski | 12:20, gr.2 /niestandardowa częstotliwość/ Pomiary w sieciach cyfrowych - Laboratorium (s.C 208 bud.KAL_C), Arkadiusz Rajs | 12:20, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Technologie sieciowe - Laboratorium (s.C 109 bud.KAL_C), Mariusz Sulima | |
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
13:00 | | | | | | | |
|
13:10, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Systemy i sieci łączności bezprzewodowej - Wykład (s.C 202 bud.KAL_C), Zbigniew Zakrzewski |
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
| |
14:00 | | | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | | |
|
|
| | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
14:50, gr.2 Systemy wbudowane - Laboratorium (s.C 002T bud.KAL_C), Rafał Boniecki | |
|
15:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
15:50, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Pomiary w sieciach cyfrowych - Wykład (s.Aula A1 bud.KAL_A), Arkadiusz Rajs | |
|
16:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
17:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | 17:30, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Sieci światłowodowe - Projekt (s.C 208 bud.KAL_C), Zbigniew Zakrzewski | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
18:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
18:20, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Systemy wbudowane - Laboratorium (s.C 002T bud.KAL_C), Rafał Boniecki | |
|
| | | | | | |
18:35, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Bezpieczeństwo informacji w firmie - Wykład (sala nieznana), Jacek Majewski | |
|
| | | | | | |
|
|
19:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
20:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|