| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela |
---|
7:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
8:00 | | | | | | 8:00, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Matematyka - Wykład (s.F 118 bud.KAL_F), Katarzyna Borkowska | | 8:00, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Teoria pola elektromagnetycznego - Wykład (s.C 204 bud.KAL_C), Maciej Walkowiak | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
9:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
| |
9:40, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Matematyka - Ćwiczenia (s.F 118 bud.KAL_F), Katarzyna Borkowska | 9:40, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Matematyka - Laboratorium (s.F 208 bud.KAL_F), Katarzyna Borkowska | | 9:40, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Teoria pola elektromagnetycznego - Projekt (s.C 204 bud.KAL_C), Maciej Walkowiak | |
| | | | | | |
|
|
10:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
11:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | 11:30, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Matematyka dyskretna - Wykład (s.S5 bud.KAL_AUD), Paulina Grzegorek | | 11:30, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Elementy i układy elektroniczne - Laboratorium (s.E 009 bud.KAL_E), Małgorzata Ratuszek | |
|
|
| | | | | | |
|
|
12:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
13:00 | | | | | | | |
| |
13:10, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Matematyka dyskretna - Laboratorium (s.F 208 bud.KAL_F), Paulina Grzegorek | |
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
14:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
14:50, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Metodyka projektowania i technika realizacji (s.B 302 bud.KAL_B) - Adam Marchewka | | 14:50, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Wstęp do baz danych - Laboratorium (s.B 315 bud.KAL_B), Damian Szczegielniak | |
|
15:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
16:00 | | | | | 16:00, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Technika cyfrowa - Wykład (sala nieznana), Rafał Długosz | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
| |
16:40, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Komunikacja społeczna i praca w grupie - Wykład (s.C 307 bud.KAL_C), Michał Choraś | | 16:40, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Podstawy systemów operacyjnych - Laboratorium (s.C 002 bud.KAL_C), Jakub Dalecki | |
| | | | | | |
|
|
17:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
17:40, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Metodyka pomiarów układów i mikroukładów elektronicznych - Wykład (sala nieznana), Tomasz Talaśka | |
| | | | | | |
|
|
18:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
18:20, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Komunikacja społeczna i praca w grupie - Projekt (s.C 307 bud.KAL_C), Michał Choraś | |
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
19:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
19:25, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Elementy i układy elektroniczne - Wykład (sala nieznana), Rafał Długosz | |
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
20:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
21:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|