| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:30, gr.1 Sieci światłowodowe - Projekt (s.C 206 bud.KAL_C), Zbigniew Zakrzewski | | | 8:30, gr.1 Pomiary sieci cyfrowych - Laboratorium (s.C 208 bud.KAL_C), Arkadiusz Rajs | | | 8:30, gr.1 Programming of Microcontrolers - Wykład (s.B 308 bud.KAL_B), Gracjan Kątek | | |
|
|
| | | | | |
|
|
9:00 | | | | 9:00, gr.1 Systemy i sieci łączności bezprzewodowej - Laboratorium (s.C 215 bud.KAL_C), Jan Kołodziej | | | |
|
|
9:15, gr.1 Object Oriented Programming - Wykład (s.C 002T bud.KAL_C), Michał Kruczkowski | | | | 9:15, gr.1 Programming of Microcontrolers - Laboratorium (s.B 308 bud.KAL_B), Gracjan Kątek | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
10:15, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Systemy wbudowane - Laboratorium (s.C 113 bud.KAL_C), Rafał Boniecki | | 10:15, gr.1 Technologie sieciowe - Wykład (s.Aula A5 bud.KAL_A), Ireneusz Olszewski | | | 10:15, gr.1 Individual Project - Projekt (s.C 302 bud.KAL_C), Beata Marciniak | 10:15, gr.1 Image Processing - Wykład (s.B 311 bud.KAL_B), Agata Giełczyk | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | 12:00, gr.1 Język angielski - Lektorat (sala nieznana), Małgorzata Modlińska | | | |
|
|
12:15, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Systemy i sieci łączności bezprzewodowej - Wykład (s.S2 bud.KAL_AUD), Zbigniew Zakrzewski | 12:15, gr.1 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Pomiary sieci cyfrowych - Wykład (s.S2 bud.KAL_AUD), Arkadiusz Rajs | | 12:15, gr.1 Technologie sieciowe - Laboratorium (s.C 302 bud.KAL_C), Ireneusz Olszewski | | | 12:15, gr.1 Image Processing - Laboratorium (s.B 311 bud.KAL_B), Agata Giełczyk | | 12:15, gr.1 Introduction to Electrical Engineering - Wykład (sala nieznana), Rafał Długosz | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | 13:15, gr.1 Introduction to Electrical Engineering - Laboratorium (sala nieznana), Rafał Długosz | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | 14:00, gr.1 Programming of Microcontrolers - Projekt (s.B 308 bud.KAL_B), Gracjan Kątek | | |
|
|
14:15, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Systemy wbudowane - Laboratorium (s.C 113 bud.KAL_C), Rafał Boniecki | 14:15, gr.1 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Systemy i sieci łączności bezprzewodowej - Wykład (s.S2 bud.KAL_AUD), Zbigniew Zakrzewski | 14:15, gr.1 Algorithms and Data Structures - Laboratorium (s.C 321 bud.KAL_C), Mariusz Sulima | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | 15:00, gr.1 Script Languages Programming - Laboratorium (s.C 002T bud.KAL_C), Mateusz Szczepański | | | |
|
|
| 15:15, gr.1 Bezpieczeństwo informacji w firmie - Wykład (s.C 202 bud.KAL_C), Jacek Majewski | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
16:00 | | | | | | |
16:05, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Seminarium dyplomowe (s.C 202 bud.KAL_C) - Anna Witenberg | | | 16:05, gr.1 /niestandardowa częstotliwość/ Systemy wbudowane - Laboratorium (s.C 113 bud.KAL_C), Rafał Boniecki | | |
|
16:15, gr.1 Fundamentals of Programming - Wykład (s.C 321 bud.KAL_C), Mariusz Sulima | | | | | | 16:15, gr.1 Smart Grid - Wykład (s.B 317 bud.KAL_B), Adam Flizikowski | | 16:15, gr.1 Communication Protocols - Laboratorium (s.B 317 bud.KAL_B), Adam Flizikowski | |
|
|
| 16:30, gr.1 Design Methodology and Technology Implementation - Wykład (s.B 315 bud.KAL_B), Adam Flizikowski | | | | 16:30, gr.1 Object Oriented Programming - Laboratorium (s.C 002T bud.KAL_C), Michał Kruczkowski | | |
|
|
| | | | | |
|
|
17:00 | | | | | 17:00, gr.1 Smart Grid - Laboratorium (s.B 317 bud.KAL_B), Adam Flizikowski | | |
|
|
| 17:15, gr.1 Design Methodology and Technology Implementation - Projekt (s.B 315 bud.KAL_B), Adam Flizikowski | | | | | |
|
|
| | 17:30, gr.1 Digital Circuits - Laboratorium (s.B 317 bud.KAL_B), Piotr Grad | | | |
| |
|
| | | | | | | |
|
|
18:00 | | | | | | |
|
|
18:15, gr.1 Fundamentals of Programming - Laboratorium (s.C 321 bud.KAL_C), Mariusz Sulima | | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
19:00 | | | 19:00, gr.1 Fundamentals of Digital Control - Wykład (s.B 317 bud.KAL_B), Piotr Grad | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | 19:45, gr.1 Fundamentals of Digital Control - Projekt (s.B 317 bud.KAL_B), Piotr Grad | | | |
|
|
20:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|