| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | | | 8:00, gr.1 Język angielski - Lektorat (409 bud.FORD), Karol Kania | 8:00, gr.1 Język angielski techniczny - Lektorat (sala nieznana), Kevin Van de Sompel | |
|
|
| | | | |
|
|
| 8:30, gr.1 Analiza regresji i szeregów czasowych - Wykład (s.C 114 bud.KAL_C), Damian Ledziński | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | 9:30, gr.2 Język angielski - Lektorat (409 bud.FORD), Karol Kania | 9:30, gr.2 Język angielski techniczny - Lektorat (sala nieznana), Kevin Van de Sompel | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| 10:15, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Drzewa decyzyjne - Laboratorium (s.C 002 bud.KAL_C), Michał Kruczkowski | | | | 10:15, gr.1 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Zarządzanie projektem i zespołem - Wykład (s.Aula A5 bud.KAL_A), Witold Hołubowicz | | |
|
|
10:30, gr.1 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Drzewa decyzyjne - Projekt (s.E 009 bud.KAL_E), Michał Kruczkowski | | 10:30, gr.1 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Pracownia dyplomowa - Projekt (s.C 307 bud.KAL_C), Michał Choraś | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | 11:00, gr.3 Język angielski techniczny - Lektorat (409 bud.FORD), Karol Kania | 11:00, gr.3 Język angielski - Lektorat (sala nieznana), Magdalena Bieńkowska | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
12:15, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Wdrażanie technik uczenia maszynowego - Wykład (s.B 302 bud.KAL_B), Agata Giełczyk | 12:15, gr.1 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Analiza regresji i szeregów czasowych - Projekt (s.C 111 bud.KAL_C), Damian Ledziński | | 12:15, gr.1 Drzewa decyzyjne - Wykład (s.RCI A106 bud.KAL_RCI), Michał Kruczkowski | | | 12:15, gr.1 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Analiza regresji i szeregów czasowych - Laboratorium (s.B 317 bud.KAL_B), Gracjan Kątek | | |
|
|
| | | | 12:30, gr.4 Język angielski techniczny - Lektorat (409 bud.FORD), Karol Kania | 12:30, gr.4 Język angielski - Lektorat (sala nieznana), Magdalena Bieńkowska | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
14:15, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Wdrażanie technik uczenia maszynowego - Projekt (s.B 313 bud.KAL_B), Agata Giełczyk | | 14:15, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Sztuczne sieci neuronowe - Projekt (s.RCI A106 bud.KAL_RCI), Krzysztof Pałczyński | | | | |
|
|
| | | | 14:30, gr.1 Sztuczne sieci neuronowe - Wykład (s.B 302 bud.KAL_B), Patryk Miziuła | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
16:15, gr.1 Sztuczne sieci neuronowe - Laboratorium (s.B 308 bud.KAL_B), Artur Zygadło | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|