Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna
ostatnia migracja danych: ok. 7 godzin temu
usosweb_status_ok
ostatnia modyfikacja tego dokumentu: 4 dni temu
INFORMACJA
UWAGA

Od 1 czerwca 2023 r. zmienione godziny przyjęć studentów w Centralnym Dziekanacie:

  • Poniedziałek – piątek 8.00 – 16.00
  • W okresie lipiec – sierpień 8.00 – 15.00
  • Soboty zjazdowe – 7.30 – 14.30

INFORMACJA
Centralny Dziekanat
NIECZYNNY 2 maja 2023 r.

Biuro Personalizacji Dokumentów
NIECZYNNE 2 oraz 4-5 maja 2023 r.


CENTRALNY DZIEKANAT
Dane kontaktowe - Centralny Dziekanat – Biuro Toku Studiów
Al. Prof. Sylwestra Kaliskiego 7, 85-796 Bydgoszcz
Budynek „J", I piętro, p. 101/102
 
Godz. przyjęć studentów:
• poniedziałek - piątek: 8:00-16:00
• w okresie lipiec - sierpień: 8:00-15:00
• soboty zjazdowe: 7:30-14:30

Tel. (52) 374 93 00
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

mgr DARIA BABIŃSKA, e-mail: Daria.Babińska@pbs.edu.pl
Tok studiów – kierunek:
• agrotechnologia
• architektura krajobrazu
• biotechnologia
• rolnictwo
• zielarstwo i fitoterapia

 

mgr MALWINA BEJENKA, e-mail: Malwina.Bejenka@pbs.edu.pl
Tok studiów – kierunek:
• analityka chemiczna i spożywcza
• inżynieria biomedyczna
• inżynieria farmaceutyczna
• inżynieria odnawialnych źródeł energii
• mechanika i budowa maszyn
• mechatronika
• technologia chemiczna
• technologia żywności i żywienie człowieka

 

mgr AGNIESZKA CYRANKOWSKA, e-mail: Agnieszka.Cyrankowska@pbs.edu.pl
Tok studiów – kierunek:
• inspekcja weterynaryjna
• transport
• zoofizjoterapia
• zoofizjoterapia i pielęgnacja zwierząt
• zootechnika

 

mgr KATARZYNA JANCZYLIK, e-mail: Katarzyna.Janczylik@pbs.edu.pl
Tok studiów – kierunek:
• architektura wnętrz
• ERASMUS+
• komunikacja wizualna
• wzornictwo
• zarządzanie i inżynieria produkcji

 

mgr inż. BEATA KOWALCZYK, e-mail: Beata.Kowalczyk@pbs.edu.pl
Tok studiów – kierunek:
• finanse i rachunkowość
• zarządzanie
• zarządzanie w sporcie

 

mgr WIESŁAWA PETEK, e-mail: Wieslawa.Petek@pbs.edu.pl
Tok studiów – kierunek:
• automatyka i elektronika
• elektronika i telekomunikacja
• informatyka stosowana

 

mgr KAROLINA ROMANOWSKA, e-mail: Karolina.Romanowska@pbs.edu.pl
Tok studiów – kierunek:
• architektura
• geodezja i gospodarka nieruchomościami
• geodezja i kartografia

 

mgr inż. AGNIESZKA TROSZYŃSKA, e-mail: Agnieszka.Troszynska@pbs.edu.pl
Tok studiów – kierunek:
• elektrotechnika
• energetyka
• inżynieria środowiska
• teleinformatyka
• telekomunikacja i technologie internetu rzeczy

 

inż. KATARZYNA WŁODARCZYK, e-mail: Katarzyna.Wlodarczyk@pbs.edu.pl
Tok studiów – kierunek:
• budownictwo

kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.0.0-5 (2023-11-21)